Головна / Освіта / Замість військової частини у Тернополі буде навчальний заклад

Замість військової частини у Тернополі буде навчальний заклад

gad_11oabr11-та Тернопільська окрема гвардійська артилерійська бригада, яка базувалася довгі роки в Тернополі, доживає останні дні. Офіційно вона існуватиме до 31 грудня ц.р. Процес її розформування наближається до завершення.
Нині в частині залишилося не більше 40 військових, які чекають на нові місця роботи. Решта, хто виявив бажання, працевлаштовано у військові частини інших міст та областей або ж у військкомати. Зауважимо, що ще на початку 2013 року в тернопільській бригаді проходили службу близько 400 офіцерів, прапорщиків та солдатів. А раніше, коли вона була у повному комплекті, в ній налічувалося майже 700 чоловік особового складу.

Як стало відомо «Номер один», на вивільненій території військової частини планується з наступного року розмістити два військових навчальних заклади – філіал Львівського державного ліцею ім. Героїв Крут та Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Іван Білий

Джерело: “Номер один”

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top