Головна / Культура / Як СТБ розшукував таланти у Тернополі

Як СТБ розшукував таланти у Тернополі

DSCN4846Телевізійний канал СТБ провів кастинг 6 сезону популярного шоу «Україна має талант» у нашому місті. В суботу, в останній день осені, о другій годині фойє лялькового театру повнилося схвильованими «народними» артистами. Хтось гримав у барабани, хтось гарячково і метушливо повторював слова, а хтось, не стримуючи радості, кричав у телефонну трубку: «Я пройшла, я пройшла!».

Про особливості відбору конкурсантів у Тернополі розповіла представник пресс-служби творчої групи каналу СТБ Лера:

- На кастинг у Тернопіль прийшло близько 100 учасників. Це така кількість, яку ми очікували за попередніми заявками. І це досить хороший результат. Зважаючи на те, що у Тернополі ми проводимо додатковий кастинг. Головні кастинги пройшли на початку осені, в західному регіоні це був Львів. Керівництво програми вибирало між кількома містами для додаткового відбору і зупинилося на Тернополі. Це вже фінішна пряма. Дуже зручна цьогоріч локація, пощастило, приязно поставився до нас директор лялькового театру. Взагалі, люди у вас дуже привітні. (Щоправда, в афіші про кастинг адреса Січових стрільців трансформувалася у «Январських стрелков»).

- Якими талантами дивують тернополяни?

- Цього разу у нас була дівчинка, яка читала вірші задом-наперед. Взагалі, будь-які речення промовляла навиворіт. Барабанщики були, стандартно багато вокалістів – більшість. Було чимало гарних дитячих колективів, в нас вже майже закінчилися анкети для дітей до 14 років.

- Чи траплялися якісь курйози на сцені?

- Ні, чогось страшного не було, а взагалі учасники всі хвилюються, дехто забуває слова. Але ми приязно ставимося до всіх, налаштовані доброзичливо.

- Коли можна буде побачити тернополян на блакитних екранах?

- З середини січня будуть проводитися записи, а десь в середині лютого вийдуть перші програми нового шоу. Прямі ефіри, як звичайно, почнуться з весни.

У «святиню» – в зал, де безпосередньо проходять виступи, – журналістів не пропускають. Однак під дверима бушують емоції. Готуються читати реп хлопці із Теребовлі.

- Я займаюся репом вже рік, мій друг – бітбоксом вже два роки, – каже Ігор, сценічне ім’я котрого – Quite. – Ми хочемо виступити і дуетом. Я виконуватиму пісню про батьків.

Тетяна Шалига з села Супранівка Підволочиського району дивуватиме відбір піснею «Країно моя» Наталі Бучинської. Дівчина переживає, хоча вже проходила подібний відбір два роки тому.

А ось хвилювання Вероніка із Чорткова вже позаду. 16-річня дівчинка, одинадцятикласниця, вразила журі виконанням пісні «Мамо».

- Вони сказали не просто «гарно», а «дуже гарно»! – Говорить із посмішкою Вероніка. – Щоправда, мене запитували, хто виконує цю пісню, але я розгубилася і забула.

Дівчина не займається співом професійно, виступала раніше хіба у рідному місті.

- Тут я виклалася на повну, зі всією душею! Це й оцінили представники каналу СТБ.

Ми з нетерпінням очікуватимемо виходу програм в ефір, аби побачити там знайомі тернопільські обличчя!

Марія Богданович, Фото автора

Джерело: Тернопільська липа

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top