Головна / Спорт / Взявши участь у конкурсі тернополяни можуть виграти оформлення закордонних документів

Взявши участь у конкурсі тернополяни можуть виграти оформлення закордонних документів

01-001110Допоможуть оформити закордонні документи в подарунок за призове місце у фотоконкурсі в Тернополі. Фото просять завантажувати в соціальних мережах до 1 лютого.

Конкурс оголосило державне підприємство «Документ». Сімейний фотоконкурс на тему “Зимовий туризм”. Завантажувати потрібно світлини на яких герой фото і природа, походи, лижі, сноуборди та інші зимові вітчизняні чи закордонні розваги. У конкурсі беруть участь світлини, на яких залишились на згадку незвичайні веселі події, що сталися у новорічні свята і які «відбулися!» активно і у русі.

Троє переможців конкурсу отримають безкоштовні і позачергові послуги у допомозі оформлення закордонного документа. Для участі у конкурсі потрібно знайти нас у соціальних мережах «Фейсбук» та «В контакте» та до 1 лютого прикріпити на стіні свої неординарні і яскраві новорічні світлини. Кращих визначать самі ж відвідувачі сторінок за кількістю лайків.

Про умови акції Вам можуть розповісти і працівники Тернопільського «Паспортного сервісу», який є за адресою м. Тернопіль, вул. Руська 17.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top