Головна / Арт-події / Вперше за історію міста у Тернополі задокументовано межі парків

Вперше за історію міста у Тернополі задокументовано межі парків

vmH3cJqIUH8У місті розроблено документацію щодо меж парків «Національного відродження», «Топільче» та парку імені Тараса Шевченка.
«Цього року, для того щоб визначити конкретні межі парків було розроблено документацію на парк «Національного відродження» і «Топільче» також на завершенні документація на парк імені Тараса Шевченка, – розповідає Василь Кармазин, заступник начальника управління культури і мистецтв. – Як тільки буде затверджено межі парків, то буде чітко визначено яка і скільки саме у Тернополі паркової зони».
Крім того, за останні три роки у парковій зоні Тернополя зроблено чимало.
«У парку «Національного відродження» відреконструйовано амфітеатр, поставлено нові лавки, вставлено бруківку та зроблено квіткову композицію у вигляді годинника, – зауважує Василь Кармазин. – У парку «Топільче» відкрито новий фонтан, відреконструйовано доріжку від вулиці Миру до ТЦ «Орнава», встановлено нові скульптури. У парку імені Тараса Шевченка – відновлено дитячий майданчик, відреконструйовано набережну Тернопільського ставу, закуплено біотуалети та відремонтовано громадські туалети, зроблено альтанку на острівці закоханих, відновлено освітлення.
До дня 1025 – річчя Хрещення Київської Русі на набережній зроблено новий поміст і відреконструйовано хрест, зроблено підпірну стіну, яка веде від готелю «Тернопіль» до парку».
Василь Кармазин наголошує, що протягом цих років не велось жодного будівництва на території парків міста.
«Ми в парках можемо проводити реконструкцію уже існуючих об’єктів, чи приміром якийсь поточний ремонт, – підсумовує Василь Кармазин. – Про жодне нове будівництво в парках не може бути й мови».

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top