Головна / Арт-події / Вітання міського голови Тернополя з Днем Збройних Сил України

Вітання міського голови Тернополя з Днем Збройних Сил України

0_500_2Шановні воїни та ветерани збройних сил! Від свого імені і від імені всієї міської громади вітаю вас з вашим професійним святом.
Незважаючи на невелику за тривалістю офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає більше тисячоліття, а її бойові традиції формувалися у війнах і кривавих конфліктах від Київської Русі до наших днів. Нині солдати і офіцери Збройних Сил України продовжують традиції своїх дідів і батьків, серед яких найближчими є українські січові стрільці, вояки УПА і визнані українцями народні герої Роман Шухевич, Симон Петлюра, генерал Мирон Тарнавський та багато інших керманичів та організаторів українського національного військового руху.
Сьогодні перед Українською державою постає важливе завдання — створити такі умови для розвитку Збройних сил, щоби сучасники пишалися своєю армією і її професіоналізмом, почували себе захищеними.
Сьогодні — надзвичайно складний етап українського державотворення. Владний режим взяв курс на демонтаж Армії та різке зниження обороноздатності країни. Армія не отримує належного фінансування та уваги від суспільства, її чисельність падає. При цьому розгортається каральний апарат поліцейської держави — чисельність міліції та її спецпідрозділів. Ця ганебна практика має бути зупинена, адже армія – один з найважливіших символів сильної державності. Сьогодні треба говорити про крайню необхідність зміцнення Армії, її розбудову і модернізацію.
Сьогодні у складні для державності і народу дні я закликаю Українську Армію бути на стороні народу. Закликаю Армію допомогти народові ліквідувати владний режим брехні і насильства, разом встановити нові і справедливі правила гри і справді народну владу.
В День Армії вітаю всіх військовиків. Зичу здоров’я, добробуту і Божих ласк. Слава Україні!

З повагою,
міський голова Сергій Надал

Джерело: rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top