Головна / Економіка / Вартість цьогорічної ялинки сягає 5000 гривень

Вартість цьогорічної ялинки сягає 5000 гривень

kak_vubrat_iskust_elkНовинкою цьогорічного сезону є литі ялинки. Вони, як переконують продавці, більше схожі на живі новорічні красуні.
А загалом серед розмаїття новорічного краму в магазинах і на ринку Тернополя є зелені, засніжені, високі, малесенькі, прикрашені та прості ялинки.

За штучну маленьку ялинку на Центральному ринку потрібно заплатити від 15 до 90 грн. За ялинку середніх розмірів від 150 грн до 1200 грн, залежно від виробника та якості деревця. Ціна ялинок висотою понад два метри – від 1500 гривень.
- Є ялинки дешевші, є дорожчі, – розповідає продавець на Центральному ринку пані Тетяна. – Люди купують і ті, і інші. Це вже в кого які фінансові можливості. Зазвичай беруть прості, без прикрас, щоб одягти ялинку разом із сім’єю. Також купують і цьогорічні новинки – литі ялинки, які виглядають як справжні. Щоправда, вони дорожчі – до 2000 грн за півтораметрову ялинку.
А загалом є й дешевші ялинки. Так у магазині „Тайна” за неї потрібно заплатити від 60 до 500 грн. У „Сільпо” ціна великих ялинок – 699 грн. У ТЦ „Орнава” вибір ялинок теж чималий. Бажаючі придбати ялинку можуть віддати до 5000 гривень.
Для тих, хто хоче оригінальне новорічне дерево, продавці у ЦУМі пропонують вже прикрашені або засніжені ялинки. Ціна таких шедеврів може сягати 5000 грн.
- Минулі роки ми вдома ставили живу ялинку, – каже Марія Андрущак. – Цього року вирішили придбати штучну. Так зручніше, вона не осипається і щороку не потрібно нову купляти. Я вибрала просту литу ялинку, без іграшок і не засніжену. Все таки ялинку мають прикрашати вдома, усією сім’єю.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top