Головна / Арт-події / У Тернополі з’явився європейський тролейбус

У Тернополі з’явився європейський тролейбус

ca276_oruu8Перший з трьох чеських тролейбусів «Skoda 15Tr», які нещодавно придбав КП «Тернопільелектротранс», вже перевозить пасажирів. Наразі здійснюють його пробну експлуатацію на лінії.

“Для цього вибрано найпростіший маршрут №2, який проходить поруч з тролейбусним депо. Якщо водієм будуть виявлені несправності, то тролейбус зможе оперативно заїхати в бокси, щоб їх усунути”, – каже начальник служби руху комунального підприємства Наталя Балацька.

У такому режимі транспортний засіб їздитиме 20 годин. Далі його переведуть у звичний режим роботи і працюватиме він, як зазначила пані Наталя, на маршруті №10 у «піковому» режимі (в робочі дні).

За словами директора КП «Тернопільелектротранс» Андрія Мастюха, ще два чеські тролейбуси «Skoda 15Tr» на маршрут вийдуть приблизно на початку лютого.

Цей час потрібно для того, щоб транспортні засоби отримали сертифікат відповідності, пройшли розмитнення, технічну підготовку та на них були оформлені відповідні документи.

Нагадаємо, що цього року КП «Тернопільелектротранс» поповнилося уже п’ятьма чеськими «гармошками». Також, хоч і з труднощами, підприємство таки отримало замість трьох тролейбусів три автобуси «ЛАЗ А191» від Львівського автозаводу, які сьогодні працюють на першому маршруті.

Джерело: ДОБА

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top