Головна / Здоров’я / У Тернополі з`явиться чотири нові амбулаторії сімейної медицини

У Тернополі з`явиться чотири нові амбулаторії сімейної медицини

202510mЧотири нових амбулаторії сімейної медицини відкриють у Тернополі в 2014 році. Про це повідомили на сесії міськради 24 грудня.

Відкриття амбулаторій входить у програму “Здоров’я тернополян” на 2013-2015 роки. На неї потрібно 211681,6 тис. грн з міського бюджету, пише 20 хвилин. – З’являться амбулаторії у всіх мікрорайонах.
У першу чергу на БАМі та “Східному”, – каже начальник міського відділу охорони здоров’я Ростислав Левчук. – На сьогодні в Тернополі працює 13 таких закладів. У 2014 році відкриють чотири нових амбулаторії. Входить у програму також поліпшення медикаментозного і матеріально-технічного забезпечення медичних закладів, реконструкція терапевтичного корпусу міської комунальної лікарні № 3, розвиток хоспісної допомоги, створення перинатального центру ІІ рівня, створення амбулаторій сімейної медицини.

Джерело: 0352.com.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top