Головна / Економіка / У Тернополі зміняться ціни на теплопостачання

У Тернополі зміняться ціни на теплопостачання

uteplenieПро це йдеться на сайті ТОДА. Керівники теплопостачальних підприємств готують документи для перегляду тарифів на теплову енергію.
Засідання ліцензійної комісії обласної державної адміністрації щодо провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії відбулося 25 грудня 2013 року під керівництвом першого заступника голови ОДА Миколи Головача.
У ході зустрічі було прийнято рішення про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії та надання права окремим ліцензіатам на провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами і постачання теплової енергії, протягом визначеного строку за умови виконання ліцензійних умов.
На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула обговорювалося питання необхідності перегляду органами місцевого самоврядування тарифів на теплову енергію, для ліцензіатів обласної державної адміністрації, у зв’язку із зміною ціни на газ. Керівникам теплопостачальних підприємств рекомендовано в найкоротші терміни підготувати відповідні документи для перегляду тарифів на теплову енергію.
Залишається лише здогадуватися, у який бік зміняться ціни.

Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top