Головна / Спорт / У Тернополі визначили найсильнішого Миколая

У Тернополі визначили найсильнішого Миколая

IMG_2684Святково прибрана Тернопільська  загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 24 до Свята Св.Миколая зустріла учасників обласних змагань „Найсильніший Миколай” чудовою  виставкою учнівських робіт до свята та свіжими пахощами ялини та сосни.  А в спортивному залі зібрались Миколаї зі всієї області, щоб помірятися силами та визначити, хто з них все ж таки  найсильніший?  Учасників гостинно привітали учні двадцять четвертої школи – вони підготували справжнє театральне святкове дійство. Хоча ці змагання проводяться не вперше, до вже звичних видів змагань, а це згинання та розгинання рук в упорі лежачи та естафет цьогоріч додалось ще й підтягування у висі на перекладині. 9 команд-учасниць, а це по одному учаснику на ім’я Микола         з 5,6 та 7 класу представляли Бережанський, Бучацький, Кременецький, Зборівський райони, Тернопільську Українську гімназію ім.І.Франка, Тернопільську обласну експериментальну комплексну школу мистецтв, Тернопільський навчально-виховний комплекс „Школа – ліцей №6 ім. Н.Яремчука” та дві команди Миколаїв  зі школи- господарки змагань.

Після випробувань в індивідуальних видах розпочались командні змагання  в естафетах „Біг змійкою” , „ Баскетбол” , „Ведення м’яча” та

„Конкурс капітанів”.  Миколаї завзято боролись за перемогу, а переможцем стала команда Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 (№1), друге місце посіла Тернопільська українська гімназія ім.І.Франка, третє місце виборола команда Тернопільського  навчально-виховного  комплексу

„Школа – ліцей №6” . Миколаї з  Кременецького  району стали четвертими,

п ‘яте місце завоювали юні учасники зі Зборівщини, шосте місце у команди-господарки змагань №2, сьоме місце виборола команда Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв, восьмими стали

представники Бережанського району, на дев’ятому місці представники Бучацького району.

IMG_2586Місця в індивідуальних змаганнях розподілились так: серед учнів 5-х класів у підтягуванні на перекладині перше місце виборов Микола Жабчик з Кременецького району, друге місце завоював Микола Мельник зі Зборова,

третім став  Микола Паряк з двадцять четвертої школи. Серед шестикласників найбільше підтягнувся Микола Коваль з гімназії ім.І.Франка,

другим став Микола Баширадзе із ЗОШ №24, третім став Микола Козак з ЗОШ № 6. Серед учнів сьомих класів переміг Микола Коржак із двадцять четвертої школи, друге місце виборов Микола Куліков з Кременця, третє місце в Миколи Обаранчука з Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв.

У „віджиманні” від підлоги серед п’ятикласників переміг Микола Скоревич із ЗОШ №24, на другому місці Микола Мазур з Тернопільської ЗОШ № 6, на третьому місці Микола Закалюк з Тернопільської гімназії. Серед Миколаїв, що вчаться у шостому класі перемогу здобув Микола Балабан, на другому місці Микола Додь з Кременця, на третьому – Микола Баширзаде з Тернопільської ЗОШ №24. Серед Микол – семикласників перемогу здобув Микола Німаш з двадцять четвертої школи, друге місце виборов Микола Куліков з Кременецького району, третє місце в Миколи Пеньонжика з Бучацького району.

Переможці та призери нагороджені грамотами та  медалями. Усі учасники – призами від організаторів, а ще Миколи отримали солодкі  подарунки від управління з питань фізичної культури і спорту.

Організували змагання управління з питань фізичної культури і спорту

Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний цент фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, які висловлюють подяку директору Тернопільської  загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 24 Каразії        за чудову організацію змагань.