Головна / Культура / У Тернополі відкрили виставку Just Art

У Тернополі відкрили виставку Just Art

IMG_5Тернополяни можуть відвідати фотовиставку „Just Art”. Офіційне відкриття якої відбулось сьогодні, 27 грудня у кінотеатрі „Палац кіно”.Фотовиставка триватиме протягом тижня.
Робота над проектом почалась в середині вересня, – каже організатор фотовиставки Діана Гетун. – І ця фотовиставка це результат творчої співпраці візажистів, перукарів, фотографів та моделей.
Метою проекту було показати тернополян рівень спеціалістів нашого міста. Щоб кожен міг побачити та зрозуміти, що для кожного можна створити будь який образ та зробити якісні, професійні фото.

Під час зйомок був кумедний момент із собачкою Хаски, яку я шукав для фотосеії, – розповідає фотограф Тарас Геб. – Я обдзвонив близько двадцяти друзів, але все таки знайшов. Цей Хаски був ще цуценям , дурів і відволікав мене від роботи. Але це було цікаво.
Стилісти, які взяли участь у проекті створювали образи у різних стилях. Для того щоб образ був вдалим, вони придумали більше десятка йде, над якими працювали довго.
Завдяки цьому проекту ми не тільки співпрацювали але й стали друзями, – розповідає візажист проекту Наталія Бабич. – Бувало дуже складно, бували моделі із складним обличчям на яке малюнок не лягав, не грало із зачіскою. Але це професійний ріст.
У проекті взяло участь 26 моделей, для когось із них участь у такому проекті була вперше, як і їхні образи, але всі вони залишились задоволеними.
- У мене був образ відьмочки, – каже Соломія Федочишин. – В такому образі я себе побачила вперше, але я задоволена. Якщо запропонують ще раз, то з радістю погоджусь.
Крім професійних візажистів у проекті участь брали і початківці. Наприклад, творча особистість, але юрист за професією Ірина Шанайда із задоволенням співпрацювала із командою.
Я була дуже рада співпрацювати із талановитим фотографом Тарасом Гебом, – каже Ірина. – Приємно було працювати із колективом. У мене була гарна модель. Її образ був досить важким, тому я вирішила не перевантажувати його макіяжем.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top