Головна / Арт-події / У Тернополі відбирали найкращих молодих ведучих

У Тернополі відбирали найкращих молодих ведучих

figurПерший етап кастингу ведучих масових заходів пройшов сьогодні, 21 грудня вдень, в Українському домі «Перемога».
До участі у кастингу прийшли кількадесят молодих людей. Але хто отримає роботу ведучого на міських заходах стане відомо завтра.
- Прийшов спробувати свої сили, – розповідає учень 10 класу 29 школи Андрій Андрійчук. – Мені подобається працювати з людьми. Саме тому я обрав цей напрямок. Надіюся мене виберуть. Але оскілки я ще учень, це буде моїм хобі або додатковим заробітком. В умовах кастингу зазначалося, що підходять люди мого віку. Тому, переконаний, зможу легко поєднувати і роботу і навчання, у випадку перемоги на кастингу.

Учасниками кастингу стали люди від 7 до 30 років. Їх поділили на три категорії – дітей, юнаків та дорослих. Андрій потрапив у середню категорію.
Учасники кастингу декламували вірші та прозу та відповідали на запитання журі. Завтра їх чекають нові завдання, завдяки яким серед молоді виберуть найкращих.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top