Головна / Арт-події / У Тернополі створюють “Беркут Євромайдану”

У Тернополі створюють “Беркут Євромайдану”

10307061mСтруктура “Правий сектор”, яка виступає за силову революцію у країні, запрацює у Тернополі.
- Якщо не сьогодні, то точно десь у найближчий час ми її у нас створимо, – каже голова обласного осередку ВО “Тризуб” ім. С. Бандери Василь Лабайчук. – “Правий сектор” – це об’єднання декількох правих націоналістичних організацій з метою, аби змінити ситуацію на самому Майдані із “дискотечної” на справді революційну. Бо ж люди приїжджають до столиці робити революцію, а їм тут музику пропонують… Якщо революція — то революція повністю, а не, наприклад, лише довибори у Верховну раду…
Намет “Правого сектору” уже не перший тиждень функціонує на київському Євромайдані. Основна маса його активістів наразі базується у будинку Профспілок.
- На сьогоднішній день головна функція нашого сектору — пропаганда революційної ідеології, – уточнює голова місцевого “Тризубу”.
У Тернополі натомість згадана структура діятиме як пункт мобілізації бажаючих долучитися до столичного правого руху Євромайдану.
Координатором “Правого сектору”, який, окрім столиці, діє у Львові та Івано-Франківську, – є голова центрального проводу ВО “Тризуб” Андрій Стемпіцький.
- Додам, що правий сектор створювався зокрема для того, аби показувати владі силу народу. Нас навіть називають “Беркутом Євромайдану”, – зазначає Василь Лабайчук. – Правда, силова зміна влади — не обов’язкова. Але якщо Україну здадуть із потрохами — у нас іншого шляху не буде.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top