Головна / Арт-події / У Тернополі оголошено безстроковий загальноміський мирний страйк

У Тернополі оголошено безстроковий загальноміський мирний страйк

IMG_4866На позачерговій сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли рішення оголосити з 1 грудня 2013 року у м. Тернополі безстроковий загальноміський мирний страйк.
У рішенні зокрема, йдеться: «Враховуючи крайню небезпеку, яка нависла над Україною у зв’язку з брутальним і цинічним порушенням громадянських прав під час жорстокої і кривавої розправи спецпідрозділу «Беркут» над мирним «Євромайданом» вночі 30 листопада 2013 року у Києві, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада оголосити з 01.12.2013 р. у м. Тернополі безстроковий загальноміський мирний страйк».
Контроль за виконанням рішення поклали на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

Джерело: rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top