Головна / Економіка / У Тернополі на свята таксі не дорожчатиме

У Тернополі на свята таксі не дорожчатиме

10307760m- У нас тільки тих служб таксі, що, здається на кожного тернополянина, буде по машинці, – каже тернополянка Оксана Шевчук. – А як тільки треба терміново автівку, то не можна знайти вільної. Уявляю, що буде на свята – та ще й оплату, мабуть, братимуть вдвічі дорожче.
Так, розповідає тернополянка, торік під час свят платила не менше двадцятки за ту ж саму відстань, яка у будні дні обходилась 12 гривень. Тож тепер на свята готує гроші, аби відпочинок та переїзд до гостей не зіпсували такі дрібнички, як брак коштів.
- Погоджуюсь, що у нас одне із найдешевших таксі в країні, – каже вона. – Але й зарплати у нас теж найнижчі. Тому цікавить, що ж готують нам до свят таксі.
Чи планують змінювати тарифи на період 31 грудня – 8 січня поцікавились і ми. Зателефонували у 12 найпопулярніших тернопільських служб таксі. Приємно вразили майже всюди. Адже майже в кожній з них повідомили, що і на свята працюватимуть за незмінними тарифами. Зокрема, вартість мінімального проїзду і на свята залишатиметься – 14-15 грн, а вартість проїзду за 1 км – 3,10-3,50.
- Найкраще викликати таксі через базу, – порадили в службі «V.I.P». – Тоді водій точно не зможе взяти більше, аніж обумовлено у службі.
У службі «Шанс» також порадили поцікавитись класом автомобіля. Адже у них, наприклад, кілька класів – економ, стандарт, комфорт і буси. Вартість у кожному з них відрізняється.
Лишень у двох службах «Економ», «Родина», диспетчери не володіли на час нашого дзвінка інформацією про можливі зміни, оскільки не отримували жодних розпоряджень від керівництва. Тут порадили поцікавитись уже в останні дні грудня – 28-29.
Ті ж клієнти, з яких таксисти у святкові дні захочуть більшої оплати, можуть звертатись із письмовими скаргами в Інспекцію захисту прав споживачів, повідомили у цій інстанції. Телефон інспекції – 52-83-71.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top