Головна / Арт-події / У Тернополі хочуть відзняти дитячий кінофільм

У Тернополі хочуть відзняти дитячий кінофільм

multУнікальна кіностудія «Кіндер фільм продакшн» працює у Тернополі. Її особливість у тому, що фактично всі «керівні» посади у студії займають діти: директора, режисерів, операторів. Звичайно, перші кроки у кіноіндустрії діти роблять під пильним наглядом дорослих.
Це унікальний проект, аналогів якому немає не тільки в області, а й в Україні в цілому, каже керівник студії Марія Фоломйова.

- Зараз діти проходять попередню підготовку з профільними фахівцями: кожен у своєму напрямку, – розповідає керівник проекту. – Діти готуються до зйомок фільму, сценарій до якого написали двоє учасників студії.

Зараз у кіноіндустрії немає дитячої ніші. Тому учасники кіностудії хочуть відзняти дитячий фільм та відправити його на львівський кінофестиваль «Кінолев».

- Це не комерційний проект. Він не спрямований на отримання прибутків. Навіть якщо вдасться отримати якість доходи, то вони однаково не покриють того, що потрібно витратити на зйомки фільму, – зазначає пані Фоломйова.

За словами жінки, Тернопільщина – один із кращих регіонів для зйомок відеофільму, багатий на красиву природу, оригінальні об’єкти й талановитих людей.

Наразі кіностудія готує лише «технічних» працівників, які працюють за кадром. Коли реалізація проекту дійде до стадії відеозйомок, організатори розпочнуть пошуки маленьких акторів та моделей. Кастинг та репетиції керівники кіностудії планують розпочати після Нового року.

Юлія Міщук

Джерело: “Номер один”

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top