Головна / Спорт / У Тернополі буде сучасна академія тенісу

У Тернополі буде сучасна академія тенісу

0511080e4873a5776aa894e89247c57452b05840980beНа місці спортивного майданчика (“за сіткою”), що в тернопільському парку Національного відродження, зрізані ворота, повитягувані турніки, бруси та інший спортивний інвентар, знято по периметру сітку. Що діється? — логічно запитують відвідувачі парку.

Відповісти на це запитання журналісти Номер один попросили міського голову Тернополя Сергія Надала.

— У першу чергу зазначимо, що виникла необхідність проведення реконструкції та модернізації спортивного майданчика на території парку Національного відродження. Комунальне підприємство “Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя” не має коштів на утримання та реконструкцію даної ділянки. Відтак воно звернулося з відповідним клопотанням у виконавчий комітет міської ради. Згідно з рішенням виконкому було оголошено конкурс щодо визначення суб’єкта господарювання для здійснення утримання, обслуговування та ремонту спортивного майданчика, — зазначив Сергій Віталійович.

За результатами обговорення поданих конкурсних матеріалів та пропозицій конкурсною комісією було визначено переможця та ухвалено рішення про укладення договору про виконання робіт з утримання та ремонту об’єкта благоустрою.

— Тобто інвестор взяв на себе зобов’язання із влаштування спортивного покриття, будівництва двох відкритих і одного закритого тенісного корту, приміщення роздягалень для спортсменів, будівництва трибун, освітлення, організацію автономного водопостачання, озеленення та інших робіт, необхідних для повноцінного функціонування об’єкта благоустрою і забезпечення безпечних умов перебування та відпочинку громадян. На цій території облаштують сучасну академію тенісу для тернополян, — відзначив мер.

За словами міського голови, після завершення усіх робіт тернополяни зможуть тренуватися там. Також на майданчику будуть відбуватися загальноміські змагання, турніри національного і міжнародного рівнів. Учні загальноосвітніх шкіл, соціальнонезахищені верстви населення матимуть відповідні пільги.

Джерело: sports.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top