Головна / Культура / У Тернопіль приїхали Маша та її друзі

У Тернопіль приїхали Маша та її друзі

21219mДіти побачили своїх улюблених мультяшних героїв: Машу та Ведмедя, Губку Боба, Бабу Ягу, мадагаскарівского лева Алекса та зебру Марті, Шрека, а також Миколая та Снігуроньку. Свято „Новорічна казка” відбулось у ПК „Березіль” вчора, 20 грудня.
Мені дуже подобається, – каже чотирирічна Діана Новосад. – Тут весело.
Мама Діанки розповіла, що вони часто ходять на такі вистави і на подібні свята. Під час вистави діти викрикували імена героїв, аплодували, підспівували та танцювали. Особливо вони раділи, коли актори виходили у зал. Коли між рядами проходила Маша та Ведмідь діти кричали „Маша, Маша..” і намагались доторкнутись до улюблених героїв. Батьки теж весело проводили час. Також, при вході кожній дитині дарували подарунок – солодощі.

Дуже добре, що зробили казку з новими героями, – каже Валентина Литвин. – У наших дітей зараз інші мульфільми, інші герої. І приємно, коли для дітей стараються, роблять щось нове.
Із такою виставою приїхали артисти Одеського театру. Як розповіли артисти, це – друга частина казки, над постановкою якої працювали три місяці. І не дарма, адже і діти, і дорослі залишились задоволеними.
Всього у виставі взяло участь одинадцять артистів, – розповідає актор Денис Рудой. – Такі свята ми проводимо щороку. Робимо казки для України, Росії та інших країн.
„Новорічна казка” написана у двох варіантах. В україномовному головний герой – Миколай, в російському – Дід Мороз. Виступивши у нашому місті герої їдуть далі мандрувати українськими містами.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top