Головна / Арт-події / Тернополянин започаткував проект “Майдан-Інфо”

Тернополянин започаткував проект “Майдан-Інфо”

Majdan_infoОсобливе видання «Майдан-Інфо» можна почитати навіть біля бочок з вогнем, що на Майдані Незалежності. Цей інформаційний продукт на волонтерських засадах роблять люди, які мають основну роботу чи навчаються, пише 7 Днів

- Ідея такого вісника з’явилася у мережі «Фейсбук» ввечері у понеділок, 23 грудня, – розповідає тернополянин Володимир Кухар. – Причому надійшла вона від користувачів, які нині – у самообороні Майдану або чергують на кухні. Можна про це прочитати за  адресою: www.facebook.com.

Тож уже у вівторок пан Кухар пообіцяв до вечора дати електронну версію проекту. У середу побачив світ перший друкований продукт. До інформаційного наповнення тернополянин не втручається.

- Дизайн зробила одна студентка. Ми вже давно знайомі, – додає Володимир Кухар. – Готують підбірку новин двоє журналістів, учасників громадської організації «Українська альтернатива» (Володимир Кухар є головою цієї громадської організації – прим.). Тобто ті, хто створив дизайн і готує щоденно інформацію для проекту, не отримують нічого.

Виготовлення 500 двосторонніх екземплярів «Майдану-Інфо» обходиться у 100 грн, оскільки видання у друк надають з готовим макетом. Кошти на перші номери – із добровільних внесків, які вже були у скарбниці «Української альтернативи».

- Якщо «Майдан-Інфо» буде затребуваним, попросимо фінансової підтримки у громади, – додає він. – Люди на Майдані, до речі, охоче беруть таку газету!

Підбірка матеріалів для видання, справді, є особливою. Адже є обмеження за обсягом текстів. Адже «Майдан-Інфо» роблять спеціально 13 кеглем. Хоча треба ще більшим, бо читають такий інформаційний листок люди переважно у вечірній час, причому біля бочок із вогнем.

- Щоб уникнути суб’єктивізму, ми навмисно прив’язуємося до матеріалів інформаційних агентств, – уточнює пан Кухар. – Наголошую, роблять цей інформаційний продукт на волонтерських засадах люди, які мають основну роботу чи навчаються. Моя роль – запуск проекту, а далі – підстраховка для збалансованості, достовірності інформації.

Джерело: 7 Днів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top