Головна / Спорт / Тернополянка здобула “бронзу” Чемпіонату України з біатлону

Тернополянка здобула “бронзу” Чемпіонату України з біатлону

10307856mТернополянка Анастасія Меркушина стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з біатлону у спринті. Такі змагання цими днями тривають у містечку Тисовець Львівської області.
А звання чемпіонки України серед жінок у спринтерській гонці на дистанції 7,5 км здобула Ірина Варвинець. Срібну нагороду виборола Юлія Журавок, – повідомляє Федерація біатлону України.
Вихованка Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону Ірина Беган була четвертою, а її колега по команді Тетяна Трачук – п’ятою.
Серед чоловіків місця на п’єдесталі пошани розподілились так: Артем Тищенко, Руслан Ткаленко, Роман Прима.

Джерело: 20 хвилин