Головна / Арт-події / Тернополянам презентували оновлену електронну карту міста

Тернополянам презентували оновлену електронну карту міста

IMG_5На електронній карті міста окрім транспортних маршрутів з”явились межі жеків, туристичні маршрути, лінки депутатів. До 1 червня 2014 року обсяг інформації на карті збільшать втричі.
Оновлену карту презентували 27 грудня.
- Це проект міської ради спільно з торговою маркою “109.te.ua”, – говорить начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека. – Відтепер на карті можна бачитимаршрути усіх вулиць, будинків, інформацію про те, на чиєму вони балансі. Також зобразили межі жеків. Додали і лінк депутатів. Тобто кожен може знайти на карті свій округ, його адресу і час прийому.
Кожне управління міськради має службовий доступ до карти і може регулювати процес її вдосконалення та доповнювати інформацію.
- Це зручно і для нашої роботи, – продовжує пан Дейнека. – От, наприклад, є перелік біллбордів та сіті-лайтів, термін дії дозволів на них. То ж ми можемо легко знайти потрібні дані на карті.
Пункт забудов на карті поки практично пустий. Та його невдовзі пообіцяли доробити.Тож тернополяни знаходитимуть доступні ділянки для забудови та нові об”єкти, які почали будувати.
- Є на карті адреси усіх аптек, шкіл, – додає розробник проекту Святослав Фальчук. – Можна ввести номер телефону і дізнатись, кому він належить, ввести вулицю і подивитись на карті її місце розташування. Визначні місця легко можуть знайти туристи у розділі “Смаколики міста”.
Оновлену карту можна буде знайти на сайті міськради.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top