Головна / Арт-події / Тернопільський астролог розказав чим закінчиться Євромайдан

Тернопільський астролог розказав чим закінчиться Євромайдан

hqdefaultРік тому відомий тернопільський астролог Іван Круп’як, характеризуючи «Зміїні» роки, яким є поточний 2013-й, вказав на їхній революційний характер.

- У рік Змії розпочалася більшовицька революція (1917), світова економічна депресія (1929), Друга світова війна (1941), у 1953-му помер Сталін, а у 1989-му розпався СРСР, – сказав пан Круп’як. – Україна як незалежна держава заснована у рік Кози, тому їй у рік Змії треба бути стриманішою, глибоко все продумувати, зважувати різні ситуації. Наприкінці року варто очікувати великої суспільної напруги, сутичок та конфліктів.

Також тернопільський астролог розповів, що згодом напруга в нашій державі зменшиться, пише Вісник.

- Не бачу, щоб в Україні був реалізований кривавий сценарій. Держава вистоїть. 22 грудня Сонце увійде у знак Козерога, і напруга у суспільстві зійде нанівець. Почне збільшуватися день, і період темряви, невизначеності, що панує зараз, закінчиться.

Джерело: Тернопільська Липа

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top