Головна / Арт-події / Тернопільські студенти випустили нову газету

Тернопільські студенти випустили нову газету

1503482_188882327968447_992337547_nСтуденти спеціальності «Журналістика» випустили газету

Секрет підготовки кваліфікованих спеціалістів – вдале поєднання теорії та практики. Вже із першого курсу студенти спеціальності «Журналістика» роблять впевнені кроки професійного становлення з року в рік вдосконалюючи навички та вміння.
Яскравим доказом цього слугує і вихід газети «ПроТеЖе». «Ґулі досвіду набиваються справами», – переконаний студентський редакцій колектив. Майбутнім журналістам – досвід, читачам – цікаві матеріали про життя університету та міста.
У першому номері читайте про 10-ліття кафедри журналістики, поїздку студентки 4 курсу Тетяни Колеснік у Німеччину у рамках проекту «Крос-медіа та якісна журналістика», феномен групи ЖУР-47, мистецтво татуювання, похід у краєзнавчий музей та інше. Більше – у друкованому варіанті газети або ж на сайті кафедри журналістики (http://kafgyrn.tnpu.edu.ua/).
Редакційний колектив «ПроТеЖе» запрошує авторів до співпраці. За детальною інформацією звертайтеся на кафедру (головний корпус ТНПУ, 4 поверх, аудиторія 110). Рукописи висилайте на електронну адресу ptotezhe@gmail.com

На Валовій

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top