Головна / Арт-події / Тернопільська молодь відтепер має свій календар

Тернопільська молодь відтепер має свій календар

Molodizny-kalendar-2014У подарунок до новорічних та різдвяних свят Комісія у справах молоді УГКЦ видала для молодих людей кольоровий календар на 2014 рік обсягом 400 сторінок.

«Молода людина сьогодні перебуває у великому потоці інформації. Вона прагне володіти найсвіжішими новинами як джерелом нових можливостей. В цей же час дуже важливо не втратити зв’язок зі своєю традицією, з друзями, з Богом. Тому цьогоріч ми підготували практичний і зручний у користуванні календар, який стане доброю «картою пам’яті» на щодень», – ділиться о. Ростислав Пендюк, голова Комісії у справах молоді УГКЦ.

Календар дозволяє вносити щоденні нотатки, містить інформацію про основні релігійні свята та важливі національні події. У довідковій частині власник календаря віднайде контакти та опис діяльності молодіжних християнських спільнот та організацій. Також календар містить яскраві фотографії, які надають виданню життєвості.

Кожного місяця календар пропонує розмірковувати над певною темою: дружба, батьківство, порозуміння, навчання.

«Молодь має безліч прекрасних ідей. Якщо справді добрі ініціативи об’єднають багатьох однодумців, тоді отримаємо у декілька, а то й у сотні разів кращий результат. – Переконаний о. Ростислав. – Саме тому в рамках розвитку Єдиного молодіжного простору календар слугує джерелом формування молодіжної культури, базованої на християнських засадах, культури, здатної зробити світ кращим вже сьогодні».

Календар містить також координати єпархій та екзархатів, розташування яких показано на карті, розміщеній у календарі.

Джерело: ДОБА

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top