Головна / TOP / Тарас Пігович: Сьогодні формується зовсім нова нація українців

Тарас Пігович: Сьогодні формується зовсім нова нація українців

taras-pigovychТарас Федорович Пігович вірний син своєї країни. Народився в місті Почаїв, за професією педагог. Виріс у сім’ї Федора Павловича Піговича, який є автором слів відомої пісні «Канни». Змалку переймався долею рідної держави. Намагається долучитися до процесу становлення України, як частини європейської сім’ї. Своїм оптимізмом та вірою у майбутнє українців поділився і з нами.

- Який настрій панує зараз на Майдані у Києві ?

- Настрій і революційний, і святковий,і дієвий. Люди вийшли на Майдан з спільною метою – довести, що ми – єдиний і вільний народ !

- Які вказівки дає опозиція?

- По-перше – це притягнення до кримінальної відповідальності виконавців і організаторів розгону мирного протесту у ніч на 1 грудня і відправлення уряду у відставку. Звільнення усіх заарештованих на Майдані. Провести імпічмент президенту і дострокові вибори до Верховної Ради, – це головне.

tar pig- На вашу думку, чи зустрічатимуть українці Новий рік на революційному Майдані?

- Думаю, що до Нового Року майдан уже буде святковим. Очевидно, влада перейде до перехідного режиму, або до рук народу.

- Звідки приїжджає найбільша кількість людей?

- Найбільше людей приїжджає, звичайно, із західної України. Це було традиційно і під час попереднього революційного Майдану. Проте, велика кількість людей уже приєднується зі сходу та півдня України. Їх чисельність прогресує. Сьогодні люди готові до змін. Усі об’єднались заради свого майбутнього.

- Як люди реагують на масові репресії та ув’язнення активістів Майдану?

- Звичайно, це велика помилка діючої влади,котра допустила такий злочин. Люди висловлюють це у різних формах: і в народній творчості, і у вимогах резолюції до діючої влади, і в скаргах до прокуратури та міжнародних організацій, в тому числі до ООН. Створена діюча комісія від опозиції, яка захищає репресованих активістів на Майдані. Особливо позитивно реагують кияни, адже усе відбувається на їх очах, у рідному місті.

- На Вашу думку, чи зможуть люди цього разу все-таки чогось добитись?

- Я переконаний, що люди доб’ються зміни влади та покращення життя. А найбільшою перемогою для нас буде те, що українці подолають страх перед репресіями, якими нас залякує влада. Ми бачимо, що народ формує свій дух! Це зовсім нова нація українців, які від свого не відступлять. Майбутнє за народом!

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top