Головна / Арт-події / Спілка художників у Тернополі відсвяткувала ювілей

Спілка художників у Тернополі відсвяткувала ювілей

1-220Тридцятиріччя діяльності Тернопільської обласної організації Національної спілки художників України відзначили 20 грудня. Свято зібрало не тільки майстрів пензля, а представників влади, творчих спілок, громадськості.

- Сьогодні свято не тільки для членів обласного осередку спілки художників, а й для всього Тернополя.  Адже своєю працею художники творять мистецьке та культурне обличчя нашого міста, формують естетичні смаки пересічних тернополян. За 30 років діяльності спілки зроблено чимало. Приємно, що роботи наших земляків експонувалися на виставках не тільки у різних куточках України, а й за кордоном. Особливі вітання – тим, хто стояв біля витоків спілки, хто передає свій досвід і вміння підростаючому поколінню.

З нагоди свята у виставковому залі Тернопільської обласної організації Національної спілки художників України відкрили виставку. Це своєрідний підсумок роботи осередку за 30 років. В її експозиції – понад 70 робіт. З ними всі охочі можуть ознайомитися протягом місяця.

Джерело: Доба

 

1-151 24 118

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top