Головна / Суспільство / Сергій Надал: Вже сьогодні Єврореволюція стала революцією Гідності

Сергій Надал: Вже сьогодні Єврореволюція стала революцією Гідності

ADEFh15 грудня на театральному майдані Тернополя розпочалося велелюдне народне віче. Тернополяни вийшли на майдан аби підтримати мільйонний марш Гідності, який зараз відбувається у Києві та вкотре заявити владі свої вимоги. Зокрема люди вимагають повної зміни влади – відставки уряду Азарова, перевиборів Президента і Верховної Ради України. Окрім цього, громада застерігає режим Януковича від втягування України в новітню Російську імперію. Участь у віче взяв міський голова Тернополя Сергій Надал.
«Вже сьогодні Єврореволюція стала революцією Гідності. Люди хочуть не просто гідного життя, гідних заробітків, вони хочуть гідного відношення і ставлення до себе від влади. Люди хочуть усюди почувати себе вільною і гідною нацією, яка може жити в багатій країні. Сьогодні Україна повинна перестати бути країною третього світу. Українці повинні жити і працювати тут, а не прагнути втекти в іншу державу, тому що там краща робота чи краще життя», – зауважив Сергій Надал.

 

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top