Головна / Арт-події / Серед головних ялинок України, Тернопільська – найживіша

Серед головних ялинок України, Тернопільська – найживіша

4b9dad0bd38a22d37f0ec37b736b6ad3Кілька років поспіль 20-метрове головне новорічне деревце файного міста було штучним. Однак цьогорічна ялинка не просто жива, вона корінням закріплена у землі.
Такою фішкою не похизуються в інших обласних центрах країни. Адже, приміром, у сусідньому Львові хоч ялинка і жива, утім, попередньо була зрубана. Її висота – 18 метрів. Вбрали її у символи України та Євросоюзу. Загалом місту вона обійшлася у 147 тисяч гривень.
Жива хвойна красуня і в Івано-Франківську. Від Львівської вона вища на два метри. На оновлення прикрас для ялинки із міської скарбниці виділили понад 20 тисяч гривень.
У Вінниці ж новорічне деревце – друге за висотою в країні. Його ріст, прикрашений понад трьома кілометрами гірлянд, сягає 28 метрів. Сам каркас – із металу.

На Соборній площі у Чернівцях – ялинка жива. Її ріст комунальники підрахували у 22 метри. Натомість справді гігантську 39-метрову окрасу зимових свят розмістили у Харкові. Прототип хвойного дерева змайстрували із 11 тон металоконструкцій та трьох тон штучної хвої.
Із хвойних гілок спорудили 26-метрову ялинку і у Дніпропетровську. Штучне святкове древо, ріст якого 18 метрів, встановили у Житомирі. Аналогічна за габаритами ялинка – в Криму. Зі штучних матеріалів деревце також в Одесі та Донецьку.
Попри усі згадані новорічні красуні, найбільшої уваги українці приділили столичній “Йолці”. Вона, як відомо, стала справжнім символом Євромайдану.
Нагадаємо, що цьогорічна головна ялинка Тернополя розміщена не на Театральному майдані (як завжди), а на майдані Волі. Там хвойне дерево, між іншим, і росло. Тож його не зрубували, а просто вбрали у гірлянди та інші прикраси.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top