Головна / Культура / Роксану Вікалюк в Тернополі задарували квітами

Роксану Вікалюк в Тернополі задарували квітами

10304253mСольну програму “Дійство” показала 29 листопада ввечері наша землячка, а нині жителька Польщі-Німеччини, Роксана Вікалюк.
Цим виступом співачка, піаністка, композиторка та актриса відсвяткувала в нас 20-ліття на сцені. Виконавиця представила тернополянам свої творчі експерименти на українській, польській, білоруській мовах та івриті.
До слова, востаннє з великим концертом Роксана була в Тернополі більше 10 років тому – ще зі своїм гуртом “Мізрах”. Виконавиця народилася і виросла в нашому місті, тут закінчила музучилище і починала як джазова співачка. Проте вже багато років вона живе за кордоном.
- Мені приємно бути в рідному Тернополі, говорити з вами українською мовою…, – сказала Роксана. – Дякую, що в цей буремний час ви знайшли можливість і прийшли до мене. Сьогодні буде багато музики, трохи театру, поезії нашого земляка Ярослава Павуляка. Власне, завдяки йому я тут.

На вірші цього поета вона створила цілий ряд музичних композицій. А народні пісні виконавиця так майстерно аранжувала, що їх було важко впізнати. Загалом же під час концерту виконавиця оригінально поєднувала традиційне фортепіано з електронними мелодіями, поезією, бібліотекою звуків, акторською грою і пантомімою.
- Мій дідусь був головним художником нашого тернопільського театру. Ох, як же він любив театр… – пригадувала під час виступу співачка.
Власне, і вона зараз працює в театрі – Єврейському та у театрі “Рампа” у Варшаві. Тож її творчий вечір був не просто концертом, а моновиставою. Вона достукалася до сердець глядачів і навіть змусила забути про холод у залі. Тож публіка довго аплодувала та не хотіла відпускати Роксану зі сцену.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top