Головна / Політика / Психолог Наталія Гаєвська про Євромайдан

Психолог Наталія Гаєвська про Євромайдан

10306382m- За останній тиждень події, що розгортаються на Євромайдані в Києві, навряд чи можуть залишити когось байдужим.
Найбільш кризовою і переломною була ніч з 10 на 11 грудня, коли мітингувальникам вдалось зупинити черговий силовий розгін Євромайдану і тим самим відстояти не лише свою власну гідність і право на достойне майбутнє, але і гідність цілої нації. Наші люди показали, що ми вміємо згуртовуватись, підтримувати одне одного, приказка “моя хата скраю” не про українців! За той час, поки стоїть Євромайдан ми зуміли побудувати цілу мінідержаву із забезпеченням практично всіх інфраструктур, включаючи медичну і юридичну допомогу. За цих кілька тижнів люди спромоглися побудувати те, що нашим політикам так і невдалося за 22 роки незалежності. Зараз ми є свідками протистояння не Сходу і Заходу, не тих, хто розмовляє українською чи російською мовами, а тих, хто відчуває себе Вільною Людиною і тих, хто так і залишається кріпаком в душі. На наших очах зароджується громадянське суспільство в Україні, поступово крок за кроком зі змін в свідомості людей, які дуже чітко починають розуміти – я несу відповідальність за своє життя і за свій вибір. Найважливіше в тому, що відбувається — усвідомлення. Ми нарешті зрозуміли всю відповідальність за самих себе. І те, що за нашу мету ніхто, крім нас, не боротиметься.

 

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top