Головна / Арт-події / Пропозиції тернополян організаторам місцевого Євромайдану

Пропозиції тернополян організаторам місцевого Євромайдану

ZGRltbL13QIВ інтернеті з’явилися “раціоналізаторські пропозиції для організаторів Євромайдану в Тернополі”.

Основний меседж – потрібно більше інформації про події революції і менше танців. Ось повний перелік пропозицій:

“1. Кількість співаків трохи зменшувати, кількість промовців – трохи збільшувати (якщо це можливо). Можливо підключити якихось місцевих поетів, щоб потрошки читали свої твори. Бажано не дуже нудні, і не дуже “білі”.
2. Люди на майдані в відчутному інформаційному вакуумі. І так небагато вістей з Києва, де власне все і відбувається, а на майдані Тернополя – просто танці. Можливо, виводити відео новин з ТБ на екран зі звуком – складно технічно. Але ж є радіо, котрі дають об’єктивну інформацію: радіо “24? 88,1 фм, та “Галичина” 102,3 фм. Бодай раз на годину(!!) вмикати трансляцію випуску новин!!! Щоб люди хоч щось ЧУЛИ! Це можна зробити навіть із смартфона!
3. Ведучі могли б серфити трохи сторінки укрправди, газети.уа, експрес.уа – і зачитувати вибрані новини. ЛЮДЯМ ПОТРІБНО ПОСТІЙНО ПОВІДОМЛЯТИ, що ЩОСЬ ВІДБУВАЄТЬСЯ, що є якісь хоч міліметрові зрушення!!! А не просто звернення Кайди, у котрому суцільна агітація, і порожні заклики, при всій повазі до Кайди. (заклик виходити із ПР? Так ніхто ж не виходить, для людей, котрі працюють в ОДА вийти із ПР – це автоматично втрата роботи. Люди бояться залишитися без тої мізерної зарплати…)
4. Організатори кажуть, “ми під музику гріємося”. А якщо підключити фахівців із аеробіки, чи навіть просто фізкультурників, щоб вони раз на 20-30 хв проводили сет “всемайданної зарядки”? Це зігріває краще чим пісні…
5. Запрошувати на сцену бодай раз на кілька годин священника (ну хоч зо 2-3 рази на день в ті моменти коли там багато людей!! В обід 13-14 год, ввечері десь 18-19), для спільної молитви за тих, хто в Києві на майдані, за тих, хто вже в тюрмі, за нашу країну загалом, за те що Бог нарешті допоміг нам змінити свою країну на краще! Як написано в Євангеліє, Ісус казав – “де двоє зібралися, і говорять про мене – там і я поміж них”. Нас на площі значно більше ніж двоє.
6. ДО СТРАЙККОМІТЕТУ: Дітей – в школи, на навчання! Це взагалі не обговорюється. Мітинг – не дитяча справа. Потім цим будуть козиряти регіональні сволоти-провокатори, і говорити, що використали дітей.”

Звернення розміщене у спільноті Від Тарнополя до Тернополя

Джерело: Тернопільська Липа

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top