Головна / Спорт / Представляючи Тернопільщину Тарас Серба став переможцем конкурсу «Джерело творчості»

Представляючи Тернопільщину Тарас Серба став переможцем конкурсу «Джерело творчості»

serbaУрочисте нагородження педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів – переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу майстерності «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка» відбулося у Міністерстві освіти і науки України.
У конкурсі, організуваному МОН України спільно з Українським державним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти та Комітетом фізичного виховання і спорту взяли участь керівники гуртків туристсько-краєзнавчого, фізкультурно-спортивного та дослідницько-експериментального напрямів позашкільної освіти у п’яти секціях: «Фізкультурно-спортивна робота», «Військово-патріотичне виховання», «Дослідницько-експериментальна робота», «Краєзнавство», «Спортивний туризм».
Представляючи Тернопільщину, керівник гуртка Великобірківського будинку творчості школяра Тарас Серба успішно презентував власний творчий доробок і за підсумками журі став переможцем конкурсу в секції «Спортивний туризм». Його було нагороджено дипломом та пам’ятною відзнакою.

Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top