Головна / Суспільство / Перед Новим роком позбудьтесь речей, які символізують негатив

Перед Новим роком позбудьтесь речей, які символізують негатив

8319621_f5adbdb0Психологи радять перед Новим роком позбутись речей, які символізують негатив, зробити перший крок до мрії та помиритись з людьми, з якими конфліктували. І радять спробувати себе у ролі казкового Діда Мороза, дослухавшись до мрій дітлахів

У новорічну ніч майже всі загадують бажання.
Аби вони здійснились, тернополяни вдаються до різноманітних методів. Хто кидає у келих шампанського монетку і, випивши ігристе, ловить її зубами, аби цілий рік водились гроші. Хто описує на листку паперу свою мрію, а коли годинник б’є 12, спалює її та кидає у келих. Методи різні. От суть їхня однакова: всі хочуть, аби заповітне бажання таки здійснилось.
У Новий рік люди загадують бажання і виконують певні ритуали, щоб ті здійснились, – каже психолог Любов Медведь. – Однак, з року в рік бажання лише ними і залишаються.
Чого душа бажає
Щоб бажання здійснились, їм варто трохи допомогти, радить психолог. І пропонує підкріпити задумане якоюсь дією. Передусім, варто зосередитись і подумати, чого ми хочемо у наступному році і як прагнемо його прожити.
Ці бажання при підготовці Нового року, або й у саму новорічну ніч перевести в дію, – радить Любов Медведь. – Скажімо, хтось мріє про подорож. В новорічну ніч варто відкласти у скриньку якісь кошти та дати собі зобов’язання робити те саме, наприклад, що два тижні або щомісяця. Це ж стосується нових будинку, машини, якоїсь речі.
Хто мріє позбутись кількох кілограмів, варто накрити новорічний стіл дієтичними стравами. І починати худнути з 31 грудня на 1 січня.
Якщо людина мріє про нові стосунки, казкова ніч сприятиме і цьому, – переконує психолог. – Можна змінити зовнішність. Процес нарізання салатів замінити походами до стиліста чи психолога. В останні дні грудня пройти курс масажів, відвідати фітнес-зал. Можна також зробити гарну фотосесію, аби з відповідним настроєм вступити в Новий рік.
Саме новорічна ніч підходить для того, аби вирішити довготривалі конфлікти, нагадує психолог. Можна помиритись, запросивши неприятеля до себе, піти до нього, купити подарунки, за допомогою яких вибачитись.
Альтернатива «Олів’є» – поїзд та гори
Якщо комусь набридла рутина, телевізор, «Олів’є», у житті нічого цікавого не відбувається і людина почувається самотньою і непотрібною, новорічну ніч варто провести нетрадиційно, – каже Любов Медведь. – Скажімо, у поїзді. Просто сісти і поїхати туди, де ви ніколи не були чи давно мріяли туди потрапити. До речі, попутники часом можуть, навіть не підозрюючи, вказати вам шлях до перемін.
Абсолютно новою компанією можна піти в гори чи поїхати у країну, де ніколи не були. Таке варто зробити, аби вийти з рутинної колії і побачити, що зміни можливі. І вони не такі страшні, як гадалось.
Варто позбутись речей, які символізують негатив, радить психолог.
Можна спалити одяг, в якому лежали в лікарні, розбити посуд, який асоціюється з бідністю і купити новий, – вважає пані Любов. – Якщо якісь стосунки себе вичерпали, варто позбутись речей, які про них нагадують. І не обов’язково їх викидати чи нищити. Можна віддати на церкву чи благодійну організацію.
Новий рік і Різдво – період, коли варто займатись благодійністю. Можна зробити пожертву на церкву. Можна озирнутись, що відбувається у знайомих, які потребують допомоги, радить психолог.
Думати не про користь, а про радість
Стати Дідом Морозом для дитини, яка росте без батька чи подарувати музичний інструмент талановитому сусідському генію, батьки якого фінансово неспроможні розвивати талант своєї дитини, – каже Любов Медвідь. – Можливо, здійснити мрію своїх дітей. І не дарувати речі, які, на нашу думку, їм потрібні. А послухати, про що дітлахи мріють. Повірте, це зробить щасливою вашу дитиною. А в ці свята варто думати не про користь, а про радість.
Часто напередодні Нового року ми багато мріємо і плануємо, але не робимо першого кроку, каже психолог. Чекаємо, що зірки складуться, хтось допоможе і все збудеться. Тому часто розчаровуємось, адже очікуване не здійснюється. Тому у Новий рік варто зробити перший крок. Другий і всі наступні робити буде значно легше. Новорічні мрії підкріпляться діями і позитивні зміни будуть. Адже вони вже відбулись у вашому підході до самої мрії…

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top