Головна / Арт-події / Олеся Гудима: Проектом «Присутність» ми долучаємось до волевиявлення тернополян

Олеся Гудима: Проектом «Присутність» ми долучаємось до волевиявлення тернополян

1397698_649618295089432_1337972344_oЖурналіст, поетеса,художник, ініціатор мистецької акції «Присутність» Олеся Гудима приєднується до акції протесту.

-          Хочу нагадати, що група «Сновиди» – це незалежна  мистецька група, яка не має ні яких шаблонів чи стандартів, – розповідає Олеся, – проект, який ми готували, випередили події, що відбуваються у нашій країні. Тому, разом з організаторами ми вирішили підтримати тернополян, що виходять на Майдан. Сценарій виставки буде дещо змінено для того, аби ми об’єднались та підтримали один одного. Сама назва «Присутність» вже говорить про себе. У нашій групі близько двоста осіб: учні, студенти, діти, викладачі, художники, поети, музиканти. Усі ми приєднуємось до волевиявлення народу.  Гасло нашої групи: «Ввійти у сон як в чергову ілюзію, відчути його сповна аби повернутись у своє вічне я».  Думаю, що зараз люди мають концентруватись на нашому свідомому майбутньому.  До нашого проекту також приєднався Андрій Підлужний. Він заспіває молодіжний гімн та пісню «Вставай, сонце» . Будемо співати разом з ним. Запрошую усіх тернополян приєднатись до нас завтра, 7 грудня на 12:00 у Краєзнавчому музеї.

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top