Головна / Арт-події / Новорічний графік магазинів

Новорічний графік магазинів

1164551Тернополянам буде де скупитися у перший день нового року. Графіки магазинів хоч і скорочені, але найбільші з них працюватимуть. А ось любителям алкогольних святкувань про спиртне треба подбати заздалегідь – у новорічну ніч його не продаватимуть
Із забороною продавати алкоголь уночі зустрінуть 2014-й тернополяни. Вето на нічний алкоголь міськрада залишила, хоча Інтернетом ширилися пропозиції зняти його хоча б на добу. Тож закуповуватись для святкування потрібно до 22.00.
Варто пам’ятати й те, що в частині магазинів і супермаркетів міста 31 грудня — скорочений графік роботи. Пізніше працювати торгові заклади почнуть і 1 січня. Тож для вашої зручності ми публікуємо графік роботи великих магазинів та супермаркетів міста.
Щодо алкогольної заборони, то вона незмінна.
- Заборона продажу алкоголю після 22-ї години діє тепер і діятиме в новорічну ніч, – повідомили в управлінні торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міської ради.
Таке табу багато тернополян схвалюють.
- Усі закуповуються алкоголем заздалегідь, – каже тернополянин Володимир Сичко.- Тернополяни на тверезу голову беруть саме стільки, скільки треба. Але є у нас біда – декому завжди не вистачає. І саме та доза, якої забракло, якщо її таки купити, насправді зайва. Тому продавати вночі алкоголь не потрібно. Те саме стосується і святкування біля ялинки. Набагато приємніше прийти на культурне святкування, а не на пиятику, додає чоловік.
— Я пригадую ті часи, коли біля ялинки люди грілися алкоголем, а потім над натовпом літали порожні пляшки, — каже пан Володимир.
Зрештою, як каже чоловік, алкоголь можна знайти і в барах міста, на які заборона продажу вночі не поширюється. Тож хто схоче “підняти настрій” – має альтернативу.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top