Головна / Арт-події / Настрій на тернопільському майдані – оптимістичний

Настрій на тернопільському майдані – оптимістичний

10306195mНастрій на тернопільському майдані — оптимістичний. Хоча багато тернополян передбачають і проголошення надзвичайного стану, і початок бойових дій.
- Треба бути готовими до екстримальних умов, – каже 20-річний тернополянин Володимир Дець. – Януковичу нічого не заважає оголосити надзвичайний стан. На ринок уже багато підриємців не виходить. Тож варто запасатися продуктами.
Чекають тернополяни і переговорів опозиції з владою. Кажуть, що від результату діалогу залежить подальший розвиток подій.
- Якщо влада продовжуватиме в тому ж дусі, мирним способом це не закінчиться, – каже 22-річний Тарас Роман. – Може початись навіть війна. Але нас це не лякає. Перемога — тільки за майданом. Якби ми в це не вірили, то тут би не стояли.

Натомість 32-річна тернополянка Тетяна Бойко переконана, що у Тернополі все буде спокійно.
- Міськрада не виконує наказів президента, – каже вона. – Нехай вводить надзвичайний стан. Хто його буде слухати.
У мирну перемогу вірить і студентка Уляна Костюк. Дівчина каже, що налаштована отпимістично.
А 61-річний тернополянин Володимир Білик розцінює нічні події 11 грудня як початок перемоги майдану.
- Янукович — боягуз, – каже він. – Це було видно по ситуації, коли одного разу у нього кинули яйце. Після ночі 11 грудня він зрозумів, що “Беркут” його не врятує. На майдані не сто осіб, і не тисяча, а значно більше. Тож перемога за нами.
Тернополянин їздить у Київ на майдан. Закінчення мітингу бачить у відставці уряду та підписання угоди про асоціацію з ЄС.
- Янукович у відставку не піде. А от уряд народ туди відправить, – каже пан Володимир. – Я їжджу в Київ, підтримую майдан. Не представляю жодної партії. Їжджу за свій кошт. Навіть не п’ю безкоштовного чаю.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top