Головна / Культура / На залізничному вокзалі відбудеться концерт

На залізничному вокзалі відбудеться концерт

271213_koЧетвертий рік поспіль під патронатом міського голови Тернополя Сергія Надала 8 січня в залі очікування на ІІ поверсі залізничного вокзалу відбудеться концерт «Для тих, хто в дорозі». З Новорічно-Різдвяною програмою виступить муніципальний Галицький камерний оркестр під орудою заслуженого артиста України Василя Феленчака.
Звучатимуть галицькі та європейські колядки. Як зазначає начальник вокзалу Михайло Жуков, цим заходом хочемо усім пасажирам підняти Різдвяний настрій, побажати тепла і затишку, незгасної надії.
Виступ розпочнеться о 19:00.
12 січня о 18:30 в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці на прохання парафіян та адміністрації Собору в особі отця Андрія відбудеться виступ муніципального Галицького камерного оркестру. У програмі «Таїнство мелодій тихої ночі». Звучатимуть популярні твори зарубіжних композиторів, галицькі та європейські колядки.
«Характер програми, як зазначає художній керівник та диригент оркестру заслужений артист України Василь Феленчак, несе новорічно-різдвяний дух, затишок і тепло, радість пресвітлих почуттів Віри, Надії та Любові».
Телефони для довідок: 0352-42-45-13; 066-11-48-634; 098-40-98-772.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top