Головна / Арт-події / На театральному майдані Віче народовладдя зібрало тисячі тернополян

На театральному майдані Віче народовладдя зібрало тисячі тернополян

ilyУже четвертий тиждень поспіль у неділю на театральному майдані Тернополя збираються тисячі тернополян, які підтримують столичний Євромайдан та вимагають повної зміни системи влади в Україні. Сьогодні тернополяни вимагали припинити політичні репресії, які тривають до активістів майдану. Як зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал, не зважаючи на систематичні переслідування, міська рада забезпечує нормальну життєдіяльність міста.
«Переслідування, порушення кримінальних справ, систематичні виклики на допити студентів, громадських діячів, освітян, працівників міської ради. Можливо таким чином хтось намагається заблокувати роботу комунальних служб, окремих управлінь міськради. Я хочу зауважити, що не зважаючи на ці усі речі ми завершимо нормально рік, забезпечимо виплату заробітної плати та функціонування усіх служб», – зазначив Сергій Надал.
Також, міський голова Тернополя повідомив, що є ініціатива зробити зустріч міських голів Західної України для планування подальших дій. Попередньо у зустрічі візьмуть участь міські голови Тернополя, Львова та Івано-Франківська.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top