Головна / Арт-події / На мера Тернополя “тиснутимуть” ще більше

На мера Тернополя “тиснутимуть” ще більше

gybКерівники місцевих рад у західних областях України будуть нести відповідальність перед законом за правовий нігілізм і сепаратизм.

Про це заявив президент Віктор Янукович.

“Дехто з місцевих керівників, в першу чергу це стосується регіональних рад, особливо це стосується західних регіонів, вибрали шлях політиканства. Я маю на увазі останні популістські заклики і рішення. Фактично ці рішення – правовий нігілізм”, – сказав він на засіданні Ради регіонів.

При цьому Янукович звернувся до правоохоронних органів і Генеральної прокуратури. “Неприпустимі такі рішення, шановні колеги. Передайте їм гарячий привіт від мене особисто”, – зазначив глава держави.

Президент підкреслив, що він ніколи не допустить в країні “правового нігілізму або сепаратизму”, тому у державі потрібно наводити порядок.

Раніше, зокрема, Тернопільська міська рада прийняла рішення не виконувати накази центральної влади.

До слова, у минулому випуску “Номер один” зазначено, що лише протягом останнього тижня проти комунальних підприємств міста порушено 12 кримінальних справ. Це є свідченням того, що правоохоронні органи отримали чітку вказівку від центральних огранів влади покарати мера Тернополя за його проєвропейську позицію. Сьогоднішня заява президенти є черговим цьому підтвердженням, пише ТСН.

Джерело: gazeta1.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top