Головна / Арт-події / Мери обласних центрів Заходу з’їдуться у Тернопіль

Мери обласних центрів Заходу з’їдуться у Тернопіль

ilyБільше місяця в Україні тривають громадські протести. Їх масштаб і тривалість є безпрецедентними в новітній історії країни. Євромайдан почався з публічного висловлення громадської позиції кількох сотень студентів та журналістів і швидко переріс у масове явище з багатомільйонною підтримкою, яке охопило всю Україну.
Минулого тижня міський голова Тернополя Сергій Надал ініціював обговорення гострої суспільно-політичної кризи з участю міських голів України. Ідея знайшла відгук серед мерів Івано-Франківська, Хмельницького, Львова, Луцька, Вінниці. До ініціативи готові також приєднатись мери інших міст. Перші консультації показали, що лідери місцевих громад можуть стати важливою стороною пошуку шляхів виходу з сьогоднішнього протистояння.
Базові питання, які мають бути покладені в основу руху далі, не просто об’єднують керівників місцевого самоврядування, а виражають домінуючі настрої в місцевих громадах. Це – засудження насильства щодо активістів і учасників громадських протестів, відновлення євроінтеграції, докорінна зміна системи влади з перерозподілом повноважень з центру на місцеві рівні.
За словами Сергія Надала, сьогодні важливо зберегти єдність країни, не допустити розгортання сепаратистських настроїв, зупинити ескалацію насильства. Зараз розробляються пропозиції, а у січні заплановано провести зустріч міських голів з обговорення плану виходу з кризи.

Джерело: Фактор Тернопільщини

http://valova.te.ua/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top