Головна / Освіта / Канікули у тернопільських школярів будуть коротшими

Канікули у тернопільських школярів будуть коротшими

maydan-ternopil-01Від сьогодні школи обласного центру відновили навчання і запрацювали у звичному режимі. При цьому і загальноміський страйк, і Майдан у Тернополі тривають.

Як повідомила ІА «7 Днів-Україна» начальник управління освіти Тернопільської міськради Ольга Похиляк, чотири робочих дні, які старшокласники і вчителі провели на Майдані Тернополя, вони відпрацюють у такий спосіб: один день – сьомими уроками, а три дні – 23, 24 і 25 грудня.

Раніше влада Тернополя приймала рішення через нестачу коштів на опалення з 23 грудня почати зимові канікули. Тепер ці канікули будуть коротшими. А висловлювати свою громадянську позицію ані школярам, ані педагогам ніхто не перешкоджатиме після уроків, каже Ольга Похиляк.

Минулого тижня з 2 до 6 грудня учні і педагоги старших класів шкіл Тернополя брали участь у загальноміському страйку – уроків у них не було. Школярі молодших класів навчалися у звичному режимі.

Джерело: www.0352.com.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top