Головна / Освіта / Канікули у школярів Тернополя почнуться раніше

Канікули у школярів Тернополя почнуться раніше

deti-2Зимові канікули в учнів 1-4 класів розпочнуться цього року з 23 грудня. Школярі, які навчаються у 5-11 класах, відпочивати будуть уже з 26-го числа, пише 7 Днів

- Вони встигнуть до того часу завершити всю навчальну програму, – стверджує заступник начальника міського управління освіти та науки Раїса Сауляк. – Вони вже підтягнули те, що пропустили через загальноміський страйк, оголошений у місті через події, пов’язані із Євромайданом. Для того тернопільські школярі вчилися по суботах.

Нагадаємо, школярі Тернополя через страйк були на додаткових канікулах з 3 до 9. Обласний департамент освіти та науки проводив перевірки щодо доцільності таких вакацій. Жодних порушень законодавства тоді не виявили.

- Звісно, у кожному навчальному закладі передбачені новорічні святкування, – додає пані Сауляк. – Всі ці заходи відбудуться у школах за визначеним наперед планом.

Джерело: 7 Днів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top