Головна / TOP / Іван Парубій: Відвідувачі наших семінарів можуть отримати безкоштовну професійну юридичну консультацію

Іван Парубій: Відвідувачі наших семінарів можуть отримати безкоштовну професійну юридичну консультацію

 

IMG_5Парубій Іван Миколайович
Вік: 38 років;
Сімейний стан: одружений;
Освіта: вища біологічна, вища юридична;
Спеціальність: правознавство;
Кваліфікація: юрист;
Стаж роботи: 22 роки;
Стаж роботи в галузі права: 15 років

Тернополяни мають змогу отримати кваліфіковану юридичну консультацію та стати учасником безкоштовних юридичних семінарів. Консультації кваліфікованих юристів  сприяють побудовi вiдкритого демократичного правового суспiльства, шляхом захисту основних демократичних цiнностей: свободи слова та прав людини.  ТОГО «Інститут права» працює над підвищенням рівня правової свідомості населення абсолютно безкоштовно.

У нашу організацію може вступити будь-хто, – розповідає голова ГО «Інститут права»  Іван Миколайович Парубій, –  Нашою метою є роз’яснення людям чинного законодавства простою мовою. Наші консультації, здебільшого, включають актуальні проблеми людей, що розглядаються у судах. Коли  стикаєшься з кодексом, то важко зрозуміти усі нюанси. По такому ж принципу вибираємо теми для семінарів. До слова, усі учасники нашої організації мають великий досвід в практичній юриспруденції, на даний моменти найменший стаж роботи в галузі права одного із засновників організації становить більше восьми років. У нашій діяльності враховуємо досвід практичний та життєвий. Адже нюансів у судовій практиці є багато. За рік часу законодавство у нашій країні може суттєво мінятись. Тому, відвідувачі наших семінарів можуть отримати професійну консультацію у різних сферах. Принцип нашої роботи – «мало знати законодавство – ним необхідно ефективно користуватись». По тематиці семінарів особливу увагу приділяємо темі кредитування. В наш час це дуже актуально. Багато людей потрапляють в цю пастку. У свій час я працював у Службі  безпеки одного з банків, тому маю хороший досвід у цій галузі. У скорому часі плануємо провести семінар на не менш важливу тему – «Вилучення транспортних засобів за борги.» Суть її в тому, що частина постів ДАІ оснащена камерами які обладнані системою «Рубіж». Ці камери фіксують задні номерні знаки і звіряють з базами «Угон» та «Розшук номерних знаків», тощо. На усі семінари ми запрошуємо кваліфікованих спеціалістів, які додатково роз’яснюють ситуацію. Наші спеціалісти часто їздять у тернопільські райони  та проводять семінари по земельних питаннях та інших. Конкретного графіку проведення семінарів у нас немає. Кожен зацікавлений тернополянин може пропонувати тему, яка його цікавить. Якщо збереться достатня кількість людей, то ми запросимо і розглянемо тему обширно. Завдяки саме нашому втручанню правоохоронними органами порушено дві кримінальні справи і на даний час здійснюється слідство з приводу неправомірних дій фінансових установ при видачі та стягненні кредитів з людей. Надаємо також індивідуальні консультації. На семінарах та індивідуальних консультаціях стараємось максимально інформувати людину, адже «Хто інформований – той озброєний».

Ну і, звичайно, хотілось би  активувати жителів районів. На сьогоднішній день ми об’їхали п’ять районів . Плануємо збільшити цю кількість. Якщо сільські голови будуть йти нам на зустріч, то ми зможемо допомогти жителям сіл буди інформаційно «підкованими». Особливу увагу хотілось би приділити молоді. Для прикладу, була у нас історія на Збаражчині. У одному з сіл  голова сільської ради не виділяв приміщення для проведення занять танцями талановитим дітям. В результаті, ми залучали представників ОДА і спільними зусиллями досягли мети. Сьогодні діти успішно займаються творчістю.

Усю інформацію про діяльність нашої організації можна дізнатись на нашому сайті,- розповів Іван Парубій.

Оксана Ратушняк
На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top