Головна / Арт-події / Головну ялинку засвітять 24 грудня

Головну ялинку засвітять 24 грудня

P1170054-300x200Цьогоріч у Тернополі прикрашають живу зелену красуню, яка росте на майдані Волі. Там же відбуватимуться всі новорічні святкування. Театральний майдан, на якому традиційно у минулі роки встановлювали штучну ялинку, вже світиться святковою ілюмінацією.
Цьогорічна головна ялинка Тернопільщини перевершить попередниць. Вона не найвища, і не найдорожча. Вона – жива. І росте на Майдані Волі у Тернополі, поблизу пам’ятника Данилу Галицькому. Але особливою її робить не лише місце розташування, а й прикраси.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: “Ми залучили до виготовлення іграшок наших школярів, тернопільські школи, яким роздали матеріал, а дітки самі виготовили іграшки, які мають символізувати те прагнення, яке сьогодні висловлюють всі українці – до ЄС, до демократії”.

Крім нестандартних обновок ялинка засяє традиційними. Театральний майдан, як і щороку вже підсвічує ілюмінація. Для Майдану Волі – докуплять.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: “Ілюмінація використовується та, що й в минулі роки. Близько 20 тисяч гривень виділено, тому що зробили ілюмінацію святкову традиційно таку, яка була на Театральному майдані, але була потреба зробити додатково поруч з Данилом Галицьким. Тому на ці потреби є виділені кошти, але це в межах 20 тисяч грн”.

Засвітять зелену красуню у Тернополі 24 грудня.

Джерело: ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top