Головна / Арт-події / Експонатів представників книги рекордів Гінеса привезли до Тернополя

Експонатів представників книги рекордів Гінеса привезли до Тернополя

figurЕкспонати представників книги рекордів Гінеса, людей з різноманітним тілесними відхиленнями та аномаліями привезли в Тернопіль. Серед експонатів відомі історичні постаті, спортсмени, політики.

З 18-го грудня у ТРЦ «Подоляни» воскові фігури з Санкт-Петербурга можуть подивитись всі охочі.

- У Вас буде можливість на власні очі побачити видатних постатей історії, сфотографуватись з зірками спорту, кіно та мультфільмів, сказати у вічі відомим політикам все, що Ви про них думаєте. Також Ви зможете відвідати окремий зал де виставлені експонати представників книги рекордів Гінеса, людей з різноманітним тілесними відхиленнями та аномаліями, – розповідають організатори.

В Санкт-Петербурзі є майстерня де великий колектив (біля 80-ти людей – 15-ти професій) працюють над створенням цих шедеврів. Виготовлення однієї фігури займає від 3-х місяців до 1-го року.

Вартість фігур коливається від 5-ти до 15-ти тисяч доларів, це залежить від кількості воску який використовується при виготовлені фігури.

Рецепт воску з якого виготовляються фігури є унікальним. Його автором є придворний архітектор Петра I Бартоломео Растреллі.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top