Головна / Політика / Два майдани і тернополяни

Два майдани і тернополяни

missУ Києві, на відстані 50 метрів один від одного два полярні майдани. Але щоб потрапити з одного на інший треба прийтися хвилин 15. Їх розділяє кордон міліції та автобусів.
На обох майданах є багато людей з Тернополя. На Євромайдан приїхали потягами і автобусами. Дехто тут уже більше тижня. На мітингу у підтримку Партії регіонів тернополян-мітингувальників кореспондент не побачив. Але багато людей прийшли сюди з Майдану незалежності. Просто аби подивитися як відбувається мітинг.
- Подивився і заспокоївся, – каже тернополянин Олександр Свириденко. – Люди цілком спокійні і не агресивні. Немає оцих бритоголових спортсменів, якими уже дітей лякати можна. Звичайні східняки-трудяги.
На табличках, які тримають люди переважно назви східних та південних міст. Втім є два хлопці які тримають таблички «Львів» та «Галичина». А недалеко від них ще «Хмельницький». Втім «львів’яки» розмовляти з журналістом відмовляються.

Багато людей на мітингу у робочих костюмах. Хтось у бушлаті «Укрзалізниці», хтось у спецівці харківського заводу. Люди розкладаються на підвіконниках будинків, їдять привезені з собою канапки, нарізають ковбасу та відпочивають. Тимчасом зі сцени лунають виступи промовців із Криму, які пояснюють чому важливі для України та Криму торгові відносини із Росією.
Тимчасом на Майдан незалежності та Хрещатих з’їжджаються люди. Їх уже немало. Втім міліції тут не видно ніде. Периметр майдану охороняють не правоохоронці зі щитами а барикади. Втім повз них проходять спокійно люди з обох таборів.
- Мене з вінниці привезли на провладний мітинг, – підходить до мене чоловік і напрошується на розмову. – Я взагалі нейтральний, на жодній стороні. Того йду тепер на майдан щоб мені хоч чаю налили. Бо в регіоналі просив то не дали. Казали що кожен зі своїм приходить. Надіюся хоч там краще…
Поки обидва майдани вживаються мирно. Міліція забезпечує порядок на одному мітингу, а хлопці із загонів самооборони на іншому. Тож ніяких сутичок та великих бійок немає.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top