Головна / Здоров’я / Для потребуючих тернополян відкрили нові соціальні послуги

Для потребуючих тернополян відкрили нові соціальні послуги

ilПункт безкоштовного прокату інвалідних візків, кабінет аромотерапії та фітотерапії, тренажерний зал відкрили в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради 19 грудня. Приурочили відкриття Дню Святого Миколая. Під час презентації нововведення міський голова Тернополя Сергій Надал зауважив, що для придбання відповідного обладнання додаткові кошти з міського бюджету не залучалися, всі витрати здійснювали спонсори та меценати.
«Цим заходом, ми хоче показати, що Святий Миколай піклується не тільки про дітей, але й про всіх людей які потребують допомоги. Саме у цей день ми відкриваємо нові кабінети в управлінні соціальної політики, які надають додаткові послуги для соціально-незахищених, інвалідів, пенсіонерів, для всіх хто стоїть на обліку в управлінні соцполітики. Це нові кабінети, які будуть надавати послуги з аромотерапії та фітотерапії. Додаткові тренажери, які встановлені сьогодні тут. Це все поєднано в комплексі з роботою психолога, терапевта. Люди мають можливість тут відпочити, отримати необхідну консультацію та допомогу. Також від сьогодні в управлінні соцполітики діє постійний пункт прокату, де люди з обмеженими можливостями, які потребують візочки чи ходунки можуть взяти їх на безкоштовній основі в оренду», – зазначив Сергій Надал.

Джерело: rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top