Головна / Суспільство / Чиї промови найбільше стимулюють та допомагають вистояти тернополянам на Майдані

Чиї промови найбільше стимулюють та допомагають вистояти тернополянам на Майдані

smyk2Щодня сотні, а то й тисячі тернополян збираються на головній площі міста для того, щоб показати свою волю до перемоги. Окрім тисяч молодих та літніх людей, щодня там перебувають і представники громади, які тримають учасників мітингів в курсі всіх останніх подій. Вони надихають, додають енергії, змушують хвилюватися чи радіти. Ми запитали у наших читачів, чиї промови найбільше їх стимулюють та допомагають вистояти на холодному зимовому майдані.

Ірина, креативний директор
- Особливо мене вражає Олександр Башта, який не стоїть осторонь подій в нашій країні попри те, що не може піднятися на ноги. Чоловік на інвалідному візку на майдані, мабуть, щодня, в той час як багато здорових людей просто інертно спостерігають за подіями з екранів телевізорів. Його небайдужість дуже надихає і вселяє віру, що все буде гаразд. Він завжди всюди є, і за це йому можна низько вклонитися. А просто люди з народу горовять такі промови, що мороз по шкірі йде. Деякі підприємці мовчки допомагають, підгодовують та зігрівають чаєм мітингувальників – такі як Парій, Володимир Шинке, Михайло Ратушняк.
Оксана, головний редактор інтернет-видання

- Вважаю, що в ситуації, що склалась сьогодні, ми повинні обєднуватись і підтримувати один одного. Зараз нам необхідна віра в майбутнє. Приємно те, що представники влади разом з нами. Як сказав координатор тернопільськаого Євромайдану Олександр Смик, – головне наше гасло: “Разом і до кінця”. Саме його промови для мене є найближчими. Олекандр Смик днює і ночує на майдані, навіть важко усідомити, що ця людина відкинула всі особисті справи, щоб представляти мітингувальникам виступаючих, співати, грати, декламувати вірші, обєднуючи все, що діється на сцені у своєрідну концертну програму. Він такий запальний, що кожну його команду виконують миттєво, він добре вміє тримати увагу публіки, і при цьому здається, що всі на майдані – його палкі шанувальники.

Софія, студентка
- Для мене знаковою фігурою на тернопільському Євромайдані є Наталка Михно. Так, вона політик, але насамперед для мене вона письменниця, творча особистість і дуже харизматична жінка. Мені здається, якби їй дали завдання цілий день протриматись на майдані, вона б знайшла спосіб втримати увагу мітингувальників. Коли вона виступає, я чомусь завжди чую в її голосі сльози, здається, що вона от-от розридається, і ця емоція передається всім присутнім. Як на мене – вона найемоційніша з усіх, хто закликає включитися роузм, адже від неї линуть інші імпульси: вона “вмикає” серця українців.
Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top