Головна / TOP / Більш ніж 200 картин представили у проекті «Присутність»

Більш ніж 200 картин представили у проекті «Присутність»

DSCN495150 художників представили  більш ніж 200 картин на мистецькому проекті «Присутність».  У числі авторів присутні і діти, учні, спортсмени, зокрема Чемпіон України з боді-білдінгу. Дехто з них уже втретє приймає участь у наших проектах, – розповідає організатор проекту Олеся Гудима, – Нам дуже приємно, оскільки мистецтво – для всіх. Художник завжди вибирає собі свій простір, в якому можна творити. Він не може творити в «не вільній» країні. Звичайно, усіх нас зачепили ці події. Багато учасників нашого проекту сьогодні присутні на Майдані, більшість з них – жінки. Наш проект – це своєрідне відстоювання громадської позиції.

-          Чи можуть люди мистецтва залишитись осторонь подій, що відбуваються сьогодні у нашій країні?

-          На цю виставку я малювала картину. Це дуже важко. Вся увага приділяється перечитуванням новин у соцмережах та перегляду  подій по телебаченню. Всі ми люди і маємо якось реагувати.  Звичайно, художник може жити у своєму просторі , але кожен з нас – свідома людина, яка любить себе, світ, любить Бога.  Якщо ми щось любимо, то вкладаємо в це любов. Мистецтво, що несе у собі таку енергію,  обов’язково знаходить своїх шанувальників.

-          Як би ви намалювали Євромайдан?

-          Сьогодні ми будемо малювати спільну картину. У залі є велике полотно, на якому кожен відвідувач може зобразити свої враження та переживання. Особисто я не хотіла б малювати Євромайдан. Ця картина нестиме у собі негатив. Свою енергію я б на правила на любов між нами.

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

DSCN4982

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top