Головна / Культура / 14 – річна Вікторія мріє про власну вокальну студію

14 – річна Вікторія мріє про власну вокальну студію

srnbsТалант до співу у тернополянки Вікторії Колодійчук проявився ще з малку. Сьогодні дівчина твердо вирішила, що хоче пов’язати своє життя із музикою, тому зараз робить усе для того, аби реалізувати свої заповітні мрії.

Юна тернополянка Вікторія Колодійчук співає із 2 років. Сьогодні дівчина професійно займається вокалом і виступає у ансамблі «Співаночка» при тернопільському будинку дитячої творчості. Дівчина каже, що сьогодні не уявляє своє життя без музики, адже вона супроводжує її з дитинства.

- Музика – сенс мого життя! Кожного разу коли я виходжу на сцену, у мене присунє відчуття польоту,- розповіла юна артистка Вікторія Колодійчук. – Звичайно, перед виступом я трішки хвилююся, але ті емоції, які я отримую під час співу не порівняти ні з чим.

Влітку Вікторія Колодійчук взяла участь у міжнародному багатожанровому фестивалі “Світ, мистецтво і море”, який проходив у Болгарії. У конкурсі змагалися учасники із різних країн світу, відтак почесне друге місце у категорії віком від 13 до 15 років журі віддало юній тернополянці.

- Це був мій перший міжнародний конкурс,- каже дівчина. Перемога – не основне, я щаслива, що взяла участь у такому масштабному фестивалі і зрозуміла, що мені є до чого прагнути.

Окрім того, на фестивалі у Болгарському місті Золоті Піски перше місце серед дитячих колективів виборов тернопільськй ансамбль «Співаночка», де теж співає Вікторія. Сьогодні, разом із ним дівчина виступає на святкових міських концертах  і бере участь у популярних фестивалях. Утім, сновною перемогою колективу вважає гран – прі у дитячому вокальному конкурсі «Зоряні мости».

- Виборовши гран – прі у Києві, ми з дівчатами були надзвичайно щасливі, – ділиться враженнями Вікторія. – Перемогою ми завдячуємо особливій людині – вчителю Людмилі Стельмащук. Вона готує нас до конкурсів, вчить професійно співати і правильно поводитись на сцені.

Нині тернополянка Вікторія Колодійчук захоплюється творчістю Ріанни, Крістіни Агілери і Ані Лорак. Дівчина любить виконувати естрадні і ліричні пісні, каже, вони піднімають їй настрій і допомагають у житті.

У недалекому майбутньому, аби реалізувати одну із своїх мрій – стати співачкою, Вікторія планує вступити до Львівського музичного училища ім. С. Людкевича і навчатися там на вокально – естрадному факультеті.

- Для мене важливо – стати професійною вокалісткою і віддаватися музиці сповна, тому зараз роблю для цього усе можливе, – додає Вікторія. – Звичайно, буває трішки важко, але ніколи не варто зупинятися на досягнутому.

Окрім того, у юної тернопільської артистки вже є заповітна мрія. Вікторія Колодійчук планує відкрити професійну вокальну студію у Тернополі, аби навчати там діток, які хочуть співати.

- Якщо мені вдасться, то я обов’язково навчатиму дітей музиці у власній студії,- говорить дівчина. – Зараз, аби втілити у реальність свої задуми і досягти мети, буду багато вчитись і працювати.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top